środa, 03 styczeń 2024 07:24

Laureaci konkursów

W ramach promocji czytelnictwa w naszej szkole w listopadzie odbyły się konkursy: literacki dla klas IV- VIII pod hasłem „Bohaterowie lektur szkolnych” oraz plastyczny- „Postać z mojej ulubionej bajki” przeznaczony dla dzieci z klas I- III  . Konkursy były miedzy innymi elementem obchodów Dnia Postaci z Bajek, w którym uczestniczyły również dzieci z Przedszkola Publicznego w Zawidowie.

Dnia 14 grudnia wręczyliśmy nagrody wszystkim laureatom. Komisja konkursowa pod przewodnictwem pani dyrektor Joanny Łuczko przyznała nagrody następującym uczniom:

Konkurs plastyczny:

I miejsce Oliwia Rokicka
II miejsce Liliana Paustian
III miejsce Lena Michalkiewicz i Hanna Rutowicz
wyróżnienia: Alicja Jankowska, Joanna Sidwa, Gabriel Kazimierczak oraz Maja Legeżyńska,

w konkursie literackim wyróżniono następujących uczniów:

Maria Szewczyk, Emilia Kozarek, Alicja Zadka, Maja Tyszecka, Karol Mielcarek, Alan Wolan, Michał Broda, Ignacy Wasielewski.
Wszystkim laureatom gratulujemy!

Nagrody zostały sfinansowane ze środków pozyskanych przez naszą placówkę w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.